Volné pracovní místo MISTR NÁSTROJÁRNY (od 30.000 Kč)

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
okres praha 6, okres Praha 7, okres Praha 9, okres Praha 8, Jihomoravský kraj, okres Rakovník
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
od 30.000 Kč

Máte zkušenosti s výrobou a opravou nástrojů? Máte technické myšlení? Máte organizační a komunikativní schopnosti a umíte řídit lidi? Pak hledáme právě Vás! Hledáme šikovného kandidáta na pozici „Mistr nástrojárny“.

Náplň práce:* objednávání a kontrola nástrojů

  • zajišťování subdodávek nářadí
  • evidence subdodavetelů, zajišťování oprav a reklamací
  • vedení operativního skladu nářadí
  • vedení týmu 20ti osob

Požadujeme

  • SŠ strojírenského směru
  • znalost technické dokumentace
  • orientace v systému kvality ISO TS
  • zanlost práce na PC
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz – sk. B

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování
  • bezplatné jazykové kurzy a vzdělávací programy
  • program na podporu zdraví