Volné pracovní místo  Mistr/-ová montáže v TOP společnosti

Firma HR PROfi
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–52 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho významného klienta, strojírenskou výrobní společnost působící v průmyslové zóně u Stříbra (nejde o automotive), který se neustále rozrůstá, hledáme nové posily.

Náplň práce:
  • řízení montáže a vedení podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku
  • dohled nad plynulostí procesů v souladu s požadavky (produktivita, kvalita, BOZP apod.)
  • řešení nastalých problémů, navrhování nápravných opatření, reporting
  • spoluúčast na zlepšování výrobních procesů a zkvalitňování pracovního prostředí
  • správa a pravidelná aktualizace svěřené výrobní dokumentace
  • zástup vedoucího výroby v případě potřeby

Požadujeme

  • min. 2–3 roky zkušeností na pozici předáka, team leadera, mistra apod. ve výrobní společnosti - nutná zkušenost s vedením týmu
  • MS Office uživatelská znalost
  • orientace v technické dokumentaci
  • schopnost motivovat podřízené
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • ochota pracovat ve směnném provozu (2 směny)

Nabízíme

-silně motivující finanční ohodnocení
-práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
-možnost profesního růstu
-25 dní dovolené
-plně dotované stravování
-příspěvek na dopravu
-bonusy na dovolenou, Vánoce
-příspěvky na sport, kulturu
-příspěvky na penzijní a životní pojištění
a mnoho dalšího