Volné pracovní místo  MISTR SVAŘOVNY - KLADENSKO

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 2-30-200060. Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici MISTR SVAŘOVNY.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> odpovědnost za svěřené středisko</li>
<li> organizace a řízení výroby</li>
<li> zodpovědnost za dodržení množství, termínů a kvality výroby</li>
<li> odpovědnost za hospodaření střediska a personální řízení</li>
<li> návrhy možných technických a technologických inovací</li>
<li> zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví</li>
</ul>
<ul>
<li>* Práce na ranní směnu! Víkendy volné! **</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání strojního zaměření </li>
<li> zkušenost s vedením lidí PODMÍNKOU ze strojírenské/výrobní společnosti</li>
<li> zkušenosti se svařováním</li>
<li> základní znalost němčiny VÝHODOU</li>
<li> základní znalost práce s PC</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> spolehlivost, zodpovědnost</li>
<li> stresuodolnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> vánoční odměna a příspěvek na dovolenou</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> vzdělávací kurzy</li>
</ul>