Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Kladno
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Kladno

Volné pracovní místo MISTR SVAŘOVNY - SLANÝ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
35000 - 40000 Kč/měs

Ref. č.: 2–30–219065. Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici MISTR SVAŘOVNY.

Vaším úkolem bude:
  • odpovědnost za svěřené středisko
  • organizace a řízení výroby
  • zodpovědnost za dodržení množství, termínů a kvality výroby
  • odpovědnost za hospodaření střediska a personální řízení
  • návrhy možných technických a technologických inovací
  • zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví

  • * Práce na ranní směnu! Víkendy volné! **

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • zkušenost s vedením lidí PODMÍNKOU ze strojírenské/vý­robní společnosti
  • zkušenosti se svařováním
  • základní znalost němčiny VÝHODOU
  • základní znalost práce s PC
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • stresuodolnost

Nabízíme

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • vánoční odměna a odměna na dovolenou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce pro zaměstnance
  • firemní benefitní program
  • až 5 dní zdravotního volna