Volné pracovní místo  Mistr údržby - Hradec Králové

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-21-204136. Hradecká výrobní společnost obsazuje pozici pracovníka Mistra údržby.<br/>
<br/>Hledáme člověka, který bude vést kolektiv cca 20 zaměstnanců údržby.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za oddělení údržby</li>
<li> vedení a motivace pracovníků, rozdělování úkolů a kontrola plnění</li>
<li> práce s technickou dokumentací</li>
<li> koordinace oprav a plánování preventivní údržby</li>
<li> administrativní činnosti</li>
<li> plánování práce strojní i elektro údržby</li>
<li> spolupráce s technology</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání strojní / elektro nebo jiný technický směr</li>
<li> praxe v oblasti údržby podmínkou!</li>
<li> ochotu pracovat v nepřetržitém provozu</li>
<li> smysl pro týmovou práci, komunikativnost, samostatnost, důslednost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel</li>
<li> 4 týdny dovolené</li>
<li> 2 sick days</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> motivující finanční ohodnocení v závislosti na individuálních schopnostech uchazeče</li>
<li> prostor pro osobní růst</li>
</ul>