Volné pracovní místo  MISTR ÚDRŽBY|BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-227989. Hledáme schopného kandidáta, který má zkušenosti v oblasti údržby, nebojí se převzít odpovědnost za svěřenou skupinu zaměstnanců a chce pracovat v tradiční české výrobní společnosti se silným podílem na trhu. <br/>
<br/>Právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "MISTR ÚDRŽBY|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> odpovědnost za údržbu podniku</li>
<li> odpovědnost za řešení operativní a plánované údržby</li>
<li> vedení týmu (cca 10 lidí)</li>
<li> koordinace údržby ve společnosti</li>
<li> objednávání náhradních dílů</li>
<li> komunikace s externími dodavateli služeb</li>
<li> odpovědnost za plnění cílů v oblasti údržby</li>
<li> návrh a realizace opatření k zlepšení v oblasti údržby</li>
<li> úzká komunikace s výrobním oddělením</li>
<li> reporting</li>
<li> příjem a kontrola nových zařízení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického oboru</li>
<li> orientace ve výkresové dokumentaci</li>
<li> zkušenosti v oblasti údržby</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí/vedení týmu</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> znalost práce v MS Office</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <ul>
<li> řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující systém odměňování ( výkonnostní odměny, 13. a 14.plat)</li>
<li> 22 dní dovolené</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek k narození dítěte</li>
<li> společné firemní akce</li>
<li> moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky</li>
</ul>