Volné pracovní místo MISTR VE VÝROBĚ (ZNOJEMSKO)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Hledáte práci na Znojemsku a chcete využít své znalosti v oblasti strojírenské výroby? Chcete být součástí stabilní zahraniční společnosti, máte dobré organizační schopnosti a nebojíte se větší zodpovědnosti?
Potom hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

MISTR VE VÝROBĚ (ZNOJEMSKO)

Náplň práce:

  • Vedení výroby a řízení podřízených zaměstnanců
  • Práce na ohraňovacím lisu a laserech
  • Zodpovědnost za dodržování termínů
  • Zlepšování výrobních procesů, zajištění bezpečnosti práce
  • Hodnocení zaměstnanců, příprava podkladů pro odměny

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenské
  • Čtení technické a výkresové dokumentace
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Dobré organizační a komutační schopnosti
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na ubytování
  • Možnost zvýšení kvalifikace
  • Závidní stravování

Místo výkonu práce: Znojemsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.