Volné pracovní místo MISTR VÝROBY - se znalostí Aj nebo Nj

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost se sídlem na Ústecku , hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pracovní pozici:

Náplň práce:
spolupodílení se na tvorbě plánu investic
vyhodnocování cílových ukazatelů výroby
plánování rozvoje zaměstnanců, zajištování školení
zástup vedoucího výroby

Požadujeme

min. SŠ vzdělání strojního směru
praxi ve vedení většího týmu lidí
aktivní znalost AJ/NJ podmínkou!!!
zkušenosti s náběhem nových výrobních programů a s plánováním výroby
organizační schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení
přátelský kolektiv
možnost dalšího vzdělávání
nadstandardní zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.