Volné pracovní místo MISTR

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Šumperk
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
25000 - 28000 Kč/měs

Máte zkušenosti s výrobou i vedením lidí? Přemýšlíte o profesní změně? Máme pro Vás novou výzvu!

Pro společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledáme zkušeného leadera pro vedení většího kolektivu operátorů.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za plynulost výroby na svěřeném úseku v malosériové vý­robě
  • řízení a motivace týmu odpovědnost za oddělení CNC, broušení, leštění, kontrolu kvality
  • pracovní podmínky, docházka, kázeň, stížnosti atp.
  • zajišťování plnění výrobních postupů v souladu zachováním kvality výrobků
  • zajišťování řádného zaškolení pracovníků
  • zodpovědnost za BOZP

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • prokazatelná zkušenost s vedením týmu
  • SAP
  • znalost a zkušenost s broušením technické keramiky (oceli výhodou)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • silná a vůdčí osobnost
  • rozhodnost, samostatnost

Nabízíme

  • nástupní mzda 25 000 Kč/měs
  • příplatky za víkend 50% (pokud se pracuje)
  • měsíční bonus za docházku 500,–Kč
  • 13.plat
  • práce pouze na ranní směně (pracuje se ve 3směnném režimu)

Nástup IHNED!