Volné pracovní místo  MISTR

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Je vám vlastní role mistra ve strojírenské výrobě?
Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě?
Jste technicky zaměření a máte rádi nové technické výzvy ve výrobě?
Staňte se členem týmu mistrů ve firmě se zajímavými technologiemi a s úctyhodnou strojírenskou tradicí.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

organizace výroby na svěřeném úseku a odpovědnost za dodržování všech standardních činností pro efektivní, rentabilní a bezpečnou výrobu
řízení, motivace a zaškolování asi dvacet pracovníků
odpovědnost za využití strojních kapacit a plnění výrobního plánu
spolupráce se souvisejícími úseky výroby

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má středoškolské vzdělání nebo vyučení ve strojírenském oboru
má již praxi na pozici mistra (nebo směnového mistra) ve strojírenské výrobě
je schopný vést a profesně rozvíjet svůj výrobní tým
má pozitivní a aktivní přístup k seřizování strojů – technické myšlení
má dostatečnou odolnost vůči stresu pří výrobním procesu
má znalost práce na PC a MS Office.

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

možnost rozvíjet svoje dovednosti ve výrobní oblasti a uplatňovat svůj přínos v dynamické strojírenské firmě s tradicí
osvojení si nových dovedností a nových technologií
motivující mzdové ohodnocení
mobilní telefon
účast na programu zaměstnaneckých benefitů
příspěvek na penzijní připojištění
práce na plný úvazek
pět týdnů dovolené