Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Mistr ve výrobě
Lokalita:
Nymburk
Může se Vám hodit:
Mistr ve výrobě Nymburk

Volné pracovní místo Mistr

aktivní
CentralWork s.r.o.
Místo pracoviště
okres Nymburk
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, výrobní společnost v automotive hledáme Mistra.

  • zodpovědnost za svěřené oddělení
  • vedení týmu
  • zodpovědnost za stanovování cílů a priorit
  • kontrola dodržování směrnic, BOZP, předpisů atd.

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • dovolená navíc
  • zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Podobné nabídky práce

Mistr - vedoucí pracovník oddělení ve výrobní společnosti
Náplň práce: - Odpovědnost za svěřený úsek - Vedení týmu pracovníků - Přirozená autorita - Organizace a řízení práce podřízených, včetně jejich motivace - Dodržování pracovních a technologických postupů - Dohled nad celým úsekem o ...
Crystal BOHEMIA, a.s. Jiráskova 223/19, Poděbrady Plný úvazek
aktivní
Mistr výroby
Požadujeme: vzdělání technického směru; SŠ; schopnost vedení a motivace kolektivu; kontrola kvality; samostatnost v rozhodování; aktivní přístup; komunikativnost; Nabízíme: zázemí stabilní české firmy; profesní a platový růst; Ben ...
PEMAX PRINT,spol.s r.o. Za Bažantnicí 51, Poděbrady Plný úvazek
aktivní
Mistr ve sklářské výrobě - Vedoucí směny
Náplň práce: - Odpovědnost za svěřený výrobní úsek - Vedení týmu dělníků - Přirozená autorita - Organizace a řízení práce podřízených, včetně jejich motivace - Dodržování pracovních a technologických postupů - Dohled nad kvalitou ...