Volné pracovní místo Mluvíš německy a anglicky a toužíš po kariéře v účetnictví?

týden
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 20–28–224076. Hledáš smyslupnou práci, kde uplatníš jazykové dovednosti – němčinu a angličtinu???

Tak čti dál a nenech si ujít skvělou pracovní příležitost, která se jen tak nebude opakovat a pak si nestěžuj, že jsi ji propásl!!! O místa je boj, je vás celý roj!!!
Jak to začalo:
„Hledá se Nemo“

  • Hledáme šikovné kandidáty pro nový projekt v Praze
  • Ideálně vzdělání v oblasti Finance/Econo­mics/Accountin­g/Business Administration – můžeš být i absolvent
  • Oceníme předchozí zkušenost v oblasti účetnictví, ale nabízíme Ti i školení a možnost kariérního růstu!!

Ještě se rozmýšlíš???
Takové ty řeči „Já na to nemám“ slyšet nechceme, prostě to pojď zkusit! Kdo nic nezkusí, nic neztratí, ale ani nic nezíská!!!

A teď to nejlepší:

Co budeš dělat?

  • Čeká Tě velmi důležtá teamová práce, bez tebe by team nebyl teamem!!!
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Budeš hledat nesrovnalosti v účetnictví a snažit se o jejich nápravu
  • Analýza dat a jejich záznam do nejlepšího kamaráda SAP, který si podá pravou ruku s Excelem a ty tak vlastně jen přeťukáš informace do systému
  • Podpora manažerů je samozřejmostí
  • Dohled nad plynulým chodem databází
  • Fakturační procesy budeš mít pod palcem
  • Budeš mluvit anglicky a německy a trénovat si jazyky v mezinárodním prostředí
  • Budeš mít vliv na zlepšování pracovních procesů a jejich inovaci

Ještě váháš??? Tak koukni na bonusy a přihlaš se ještě dneska!!!

Požadujeme

  • ANGLICKÝ a NĚMECKÝ JAZYK pokročilý
  • VŠ vzdělání, ideálně v oblasti financí/ekono­mie/účetnictví
  • Nadšení pro nový projekt – flexibilita
  • Schopnost pracovat v týmu i sám
  • EXCEL na pokročilé úrovni, SAP výhodou

Nabízíme

  • Dovolená 25 dní
  • Příjemná pracovní doba
  • Jazykové kurzy- příspěvek až 5400 KČ
  • Pojištění na cesty
  • Možnost přesunu v rámci firmy za kariérou a nahlédnout do jiných oddělení
  • Moderní kanceláře blízko metra
  • Stravenky
  • Cafeteria bonusy – příspěvky různé
  • Firma, která se vyjímá v životopise
  • Různá školení a kurzy na soft skills

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Veronika Adámková (Grafton Recruitment s.r.o.)

Podobné nabídky práce

Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
včera
Vedlejší činnost vedená z domova nebo Vaší kanceláře
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Fakturant
Fakturace zboží, logistika
VLADEKO spol. s r.o. Tachlovice 25217, Praha-západ Plný úvazek
týden
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Administrativní pracovník dopravní/cestovní kancel...
- příjem objednávek, zadávání objednávek do systému a zakládání do šanonů - komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorb ...
Gumdrop s.r.o. Praha - Vestec 252 50 Plný úvazek
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády