Volné pracovní místo  Monitoring kanalizačních sítí - OSTRAVA (15 000 Kč/měsíc)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-19-212024. Jste manuálně zruční a hledáte práci na všední dny? Nebo jste čerství absolventi a zatím ještě nevíte, kde začít? Nastartujte kariéru ve významné společnosti! <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> pomocné práce při monitoringu kanalizační sítě</li>
<li> kamerový průzkum</li>
<li> zajištění technického zázemí </li>
<li> údržba kamerového systému a vozidla</li>
<li> každodenní práce v terénu</li>
</ul>
<ul>
<li> ranní a odpolední směny (6:30 - 14:30, 14:00 - 22:00)</li>
<li> práce od pondělí do pátku</li>
<li> termín srpen - říjen (nutnost pracovat každý všední den v uvedený termín)</li>
</ul>
<br/>Místo pracoviště OSTRAVA<br/>
<br/>Nástup možný IHNED

Požadujeme

<ul>
<li> manuální zručnost</li>
<li> fyzická zdatnost</li>
<li> spolehlivost, samostatnost</li>
<li> ochota a možnost pracovat v uvedeném termínu a na dvousměnný provoz</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> hlavní pracovní poměr</li>
<li> stravenky 90 Kč/odpracovaný den</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.