Volné pracovní místo Monitoring kanalizačních sítí - Ostrava

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
70 Kč/hod

Pro našeho významného klienta hledáme schopného a fyzicky zdatného spolupracovníka na pravidelnou výpomoc.

Náplň práce:
  • pomocné práce při monitoringu kanalizační sítě
  • jedná se o kamerové prohlídky, tzn. zajištění technického zázemí apod.
  • práce na 2 směny (ranní a odpolední)
  • termín květen – říjen (nutnost pracovat každý všední den v uvedený termín – VYJIMKY NEJSOU MOŽNÉ!!!!!)
  • smlouva na HPP

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:
  • vzdělání v oboru
  • věk min. 18 let
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pečlivost
  • ochota a možnost pracovat u uvedeném termínu a na dvojsměnný provoz

Nabízíme

  • základní hodinová sazba 70,–Kč/hod
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • stravenky 90,– Kč/odpracovaný den

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.