Volné pracovní místo  Montážní Dělník pro Škoda Auto v Kvasinách – nástupní mzda od 25.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • práce ve 3 směnném provoze (6.00, 14.00, 22.00 hod.)
  • montáž - provádění montážních prací na montážní lince vozů
  • práce v taktu, pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště, rotace na pracovištích
  • provádění nenáročných montážních operací (např. montáž příchytek, zátek, dorazů, nalepování štítků apod.)
  • provádění kompletace vozu (např. montáž vnitřních panelů, montáž držáků)

Požadujeme

Požadujeme:
  • vzdělání SOU/SŠ (zaměření vzdělání nerozhoduje)
  • logické uvažování a chuť se učit novým věcem
  • spolehlivost
  • zkušenosti z automobilového průmyslu či z montážní linky výhodou

Nabízíme

Doprava zajištěna! Svozové autobusy ve směru Hradec Králové – Kvasiny, Svitavy – Kvasiny

Nabízíme:
  • průměrná nástupní mzda 22-23.000 Kč, po 3 měsících 24-25.000 Kč + roční bonusy!
  • + náborový příspěvek 3.000 Kč již po 1. odpracovaném měsíci!
  • 13.plat, další bonusy a odměny
  • ubytování za 1.500,-/měs.
  • široký set benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci, penzijní pojištění, pronájem vozu a další)
  • dotované stravování
  • samozřejmě i čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv
  • perspektivní a stabilní zaměstnání na HPP v kmenovém stavu Škoda Auto
  • práce u TOP zaměstnavatele regionu, možnost kariérního růstu

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

KONTAKT:
V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na email použijte odpovědní formulář nebo kontaktujte na telefonním čísle použijte odpovědní formulář , rádi Vám předáme bližší informace.