Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ TECHNIK, až 30 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-30-219226. Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete získat zaměstnání ve stabilní společnosti, která nabízí dlouhodobou spolupráci a zázemí české společnosti? <br/>Potom hledáme právě Vás na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK v oblasti slaboproudých systémů. <br/>
<br/>Náplň práce montážního technika: <ul>
<li> instalace slaboproudých technologií</li>
<li> instalace kabeláží, nosních konstrukcí a koncových zařízení</li>
<li> komunikace se servisními techniky</li>
<li> montáže v rámci Prahy a středních Čech</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání elektrotechnického směnu (slaboproud či silnoproud) </li>
<li> praxe v oblasti montáže slaboproudých technologií výhodou</li>
<li> platná vyhláška č. 50/1978 par. 5 nutností</li>
<li> ŘP skupiny B</li>
<li> ochota učit se novým věcem</li>
<li> časová flexibilita (ochota držet servisní pohotovost)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zaručené čtvrtletní prémie</li>
<li> příspěvek na MHD ve výši 3000 Kč/rok</li>
<li> stravenky ve výši 80 Kč/den</li>
<li> příplatky za servisní pohotovost</li>
<li> příplatky za přesčas</li>
<li> možnost využití služebního automobilu v rámci výkonu práce</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.