Volné pracovní místo  Montážní technik klimatizací a VZT

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

MONTÁŽNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ A VZT

Náplň práce:

  • Instalace, zprovoznění a servis klimatizačních jednotek a VZT
  • Provádění preventivních prohlídek, revizí a kontrol
  • Revize a opravy klimatizace

Požadujeme

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru (SOU/SŠ)
  • Samostatnost a aktivní přístup
  • Časovou flexibilitu, ochotu a spolehlivost
  • Znalost vyhlášky 50/78 SB §6 a vyšší výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oboru chlazení a VZT výhodou
  • samostatnost a aktivní přístup
  • časovou flexibilitu, ochotu a spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, garance jistého výdělku bez zpoždění výplaty, možnosti i na OSVČ
  • Vzdělávací kurzy, školení a odborný růst
  • Možnost profesního růstu
  • Přátelský a stabilní kolektiv
  • Nadstandardní platové podmínky, práce v úkole
  • Práce s moderními technologiemi

Podmínky nástupu:

adresa pracoviště: Pobočka Ústecký kraj – Roudnice nad Labem –
Pobočka Praha – Holešovice

mzda, plat (hrubý): 40.000 – 80.000 Kč
pracovního úvazek: Hlavní pracovní poměr nebo OSVČ
datum nástupu: Ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 51318

Vhodné pro

Absolventy.