Volné pracovní místo  Montážní technik/Technik realizací

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Dodavatelsko montážní společnost zabývající se výstavbou technologických celků v průmyslu po celém území ČR i zahraničí, hledá vhodného kandidáta v odvětví chemického průmyslu, potravinářství, elektrárenství a energetice na pozici

Montážní technik

Náplň práce:

  • řídí a kontroluje montážní činnost přidělených zakázek v oddělení realizace zakázek v oblasti činnosti společnosti.
  • řídí a kontroluje montážní činnost subdodavatelských firem při realizaci zakázek.
  • v případě potřeby spolupracuje v rámci nabídky na dopracování technického řešení.
  • v případě potřeby sestavuje nabídky na subdodavatelské dodávky.
  • přejímá od managera projektu projektovou dokumentaci, smlouvy, harmonogramy a další potřebnou dokumentaci.
  • získávání nových kontaktů
  • komunikace s klientem
  • jednání s dodavateli

Požadujeme

  • praxe ve vedení montáží v oblastech potrubní rozvody a technologická zařízení staveb, tepelná energetika
  • komunikativní znalost AJ ( není podmínkou )
  • dobrá znalost práce na PC
  • preciznost
  • osobní aktivita a zájem, časová flexibilita, iniciativa
  • autorizace v oboru technologická zařízení staveb výhodou
  • řidičský průkaz

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti
  • možnost osobního rozvoje
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • samostatnost a zodpovědnost

Své životopisy zasílejte skrze odpovědní formulář zn.: 1861

Máte zájem o nabídku Montážní technik/Technik realizací?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montážní technik/Technik realizací

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.