Volné pracovní místo MONTÁŽNÍK TLAKOVÝCH VENTILŮ

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost působící v oblasti vývoje a výroby zařízení pro energetiku, se sídlem v Brně, hledáme zkušené kandidáty na pozici:

MONTÁŽNÍK TLAKOVÝCH VENTILŮ

Náplň práce:

  • zajišťování přesné montáže tlakových ventilů (jedná se o kusovou montáž)
  • seřizování ventilů
  • kontrola přesnosti a čistoty obrobení používaných dílů a materiálů podle technických výkresů
  • provádění tlakových testů
  • řešení vzniklých problémů při montáži vyrobených součástí a kompletaci ventilů
  • manipulace s ventily na pracovišti pomocí techniky (jeřáb, VZV)
  • spolupráce s dalšími pracovišti (např. balení hotových výrobků)

Požadujeme

  • SŠ s maturitou v oboru strojním
  • Praxe na obdobné pozici, znalosti a zkušenosti v oborech: elektro, hydraulika, mechanika
  • Schopnost porozumět technickým manuálům a pracovním postupům
  • Preciznost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk. B
  • Ochota pracovat přesčas a o víkendech

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení – dle zkušeností
  • Nadstandardní příplatky za práci přesčas a o víkendech
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, životní pojištění, jazykové vzdělávání, aj.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti AYS Placements and Workshops v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.