Volné pracovní místo  MSSQL Developer Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro projekt do oblasti bankovního sektoru hledáme schopného uchazeče na pozici MSSQL Developera s analytickými i vývojářskými zkušenostmi a velmi dobrou znalostí databázového světa zejména MSSQL.

Náplň práce:
-implementace Logicku v uložených procedurách v jazyce T-SQL

Požadujeme:
  • analytické myšlení
  • zkušeností s IT analýzou (na mírně pokročilé až střední úrovni znalosti)
  • dobrá znalost T-SQL
  • schopnost převzít a dále rozvíjet cizí kód schopnost osvojit si existující datový model
  • vlastní PC
  • aktivní ŽL

Nabízíme:
  • dlouhodobou fulltime alokaci na projektu
  • finanční odměna dle zkušeností a znalostí kandidáta
  • bodyshopping
  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • uplatnění u významné a stabilní společnosti na českém trhu
  • nástup: 10-17. září 2012
  • práce na ŽL

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte požadované zkušenosti? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".