Volné pracovní místo  Mzdová účetní / plně hrazené stravování #2177

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 37 000 Kč / měsíc

Jsme skupina společností QPAG - 100% Rework, 100% Rework Plus, TM Technik, Workspot, QPAG Digital a MEA Systems. Máme 6 poboček po celé České republice a specializujeme se na oblast kvality.

Na naši pobočku v Brně - Tuřanech aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní. Doplní tak tým našeho mzdového oddělení. Kromě dobré kávy na pracovišti je samozřejmostí parkovací místo u nás v areálu, případně velmi dobrý spoj např. z centra Brna č. 40,48,64). Naším cílem je nejen kvalitní péče o naše zaměstnance v rámci mzdové agendy, ale zakládáme si na automatizaci a digitalizaci naší práce, abychom si jí co nejvíce ulehčily. Práce je vhodná i pro OZZ

Náplň práce:
  • Společně se svou kolegyní se chopíte komplexní mzdové agendy pro našich více než 500 zaměstnanců.
  • Podílet se budete např. na kontrole docházek, zpracování mezd, náhrad, odvod pojistného, vyúčtování zálohové a srážkové daně a ELDP a také na činnostech spojených s ročním zúčtováním daně.
  • Provádět a sledovat exekuce a insolvence.
  • Budete komunikovat a spolupracovat s provozy našich poboček a se státními institucemi
  • Zpracovávat další činnosti patřící do mzdové agendy a podílet se na související administrativě.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání, případně VŠ v ekonomickém oboru bude výhodou.
  • Praxe na pozici mzdové účetní po dobu nejméně 2 let.
  • Orientace ve mzdových předpisech a právní legislativě v oblasti českého pracovního práva.
  • Znalost v MS Office výhodou.
  • FAJN BUDE, KDYŽ SDÍLETE:
  • nadšení pro práci s čísly a s lidmi,
  • touhu neustále se rozvíjet a zlepšovat pracovní procesy,
  • být pečlivý, komunikativní a samostatný.

Nabízíme

  • Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci.
  • Zajímavé firemní benefity např. stravenkový paušál v hodnotě 99,-Kč za každý odpracovaný den do mzdy (+/- 2.000,- Kč měsíčně), 2 dny zdravotního volna k dovolené navíc, každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie, zvýhodněné volání a internet, VIP program Datart.

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Pozice je také vhodná pro: účetní, fakturantka, zpracování faktur, account manager, samostatná účetní, mzdová účetní, zpracování mzdové účetnictví, hlavní účetní, účetní Brno, práce v účetnictví, účetnictví Brno,…

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!