Volné pracovní místo  Mzdová účetní pro výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 10-11-200605. Pro našeho klienta, silnou nadnárodní společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> příprava a komplexní zpracování mzdové agendy</li>
<li> komunikace s úřady (OSSZ, FÚ, ZP, ÚP) </li>
<li> roční vyúčtování daní zaměstnanců</li>
<li> příprava statistik</li>
<li> správa exekucí zaměstnanců</li>
<li> vedení personální a mzdové agendy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min.SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru</li>
<li> zkušenost na pozici mzdová účetní min.3 roky podmínkou</li>
<li> praxe s kompletním zpracováním docházky a mezd ve směnném provozu</li>
<li> znalost zákonů v oblasti zpracování mezd a zákoníku práce</li>
<li> mírně pokročilá znalost AJ</li>
<li> velmi dobrou znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> závodní stravování</li>
<li> další vzdělávání, možnost profesního růstu</li>
<li> příspěvky na masáže a relaxaci</li>
<li> dárky k jubileům, výročím</li>
</ul>