Volné pracovní místo MZDOVÁ ÚČETNÍ - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Pardubický kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 5–11–218632. Baví Vás účetnictví a práce s čísly?

V současné chvíli hledáme vhodného kandidáta do výrobní společnosti na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce?
  • vedení mzdové agendy
  • roční zúčtování daní
  • práce s interním systémem
  • jednání s ZP, OSSZ
  • orientace v legislativních změnách
  • reporty, analýzy, statistiky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe min. 2 roky
  • zkušenosti se zpracováním mezd z výrobního prostředí
  • znalost práce s PC, MS Office
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba