Volné pracovní místo Mzdová účetní

aktivní
Maxijob
Místo pracoviště
Kladno
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20.000,-

Pro významnou nadnárodní výrobní společnost zabývající se mechanickou a elektronickou výrobou se sídlem na Kladně, hledáme schpnou kandidátku na pozici Mzdové účetní.
Náplň práce:

  • zpracovávání mezd pro cca 180 zaměstnanců
  • spolupráce s finančními účetními

Požadujeme

  • SŠ ekonomického nebo administrativního směru
  • zkušenost min. 2 roky se samostatným zpracováním mezd
  • znalost mzdových předpisů, zákoníku práce, problematiky sociálního a zdravotního pojištění, znalost daňové problematiky
  • znalost práce na PC – MS Office
  • schopnost porozumět složitému textu
  • konstruktivní styl jednání i ve stresové situaci
  • připravenost podílet se na plnění úkolů finančního oddělení jako celku

Nabízíme

  • místo pracoviště: Kladno (směr na Velké Přípotočno)
  • příjemné pracovní prostředí menší firmy
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • platové ohodnocení 20 – 25.000,– Kč dle dohody