Volné pracovní místo  MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho nového klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Frýdeckomístecku, hledáme vhodného kandidáta na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení mzdového účetnictví</li>
<li> zpracovávání mezd pro 250 zaměstnanců</li>
<li> zpracování DPN (nemocenských dávek), exekucí, osobních bankrotů</li>
<li> zpracování ročního zúčtování daně z příjmu</li>
<li> zpracovávání doklady pro - ÚP, ČSSZ, zdravotní pojišťovny, FÚ, ČSÚ</li>
<li> spolupráce s personálním manažerem společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe na stejné pozici</li>
<li> znalost legislativy, pracovněprávní problematiky</li>
<li> samostatnost</li>
<li> pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční bonus vyplácen ve dvou částech </li>
<li> stravenky v hodnotě 80 Kč</li>
<li> teambuildingové aktivity</li>
<li> navyšování dovolené podle počtu strávených let ve firmě</li>
</ul>