Volné pracovní místo  Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.

Požadujeme

Požadujeme: Věk min.23 let a více. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost.

Upřednostníme: Zájemce o dlouhodobou spolupráci. Není vhodné jako např. krátkodobá studentská brigáda atp.

Nabízíme

Nabízíme: Uplatnění na několika úrovních. Částečné využití počítače a internetu. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení. Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici.

Nenabízíme: Manuální práci, podomní prodej, administrativní činnost.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu na vedlejší činnost na 2-3 hod. denně, nebo činnost hlavní.

Vedlejší činnost na 2 - 3 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8-12 tis./měs. Hlavní činnost na 6 - 8 Hod. denně.