Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ / 30 - 35 000 Kč - nástup ihned!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 19-13-223268. Hledáme šikovné kandidáty s výbornou angličtinou na pozici NÁKUPČÍ! <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Výběr zboží</li>
<li> Cenové srovnání nabídek ze zahraničí </li>
<li> Zajištění a koordinace dopravy </li>
<li> Plánování a uzavírání objednávek</li>
<li> Sledování a plánování plateb záloh / doplatků za uzavřené objednávky</li>
<li> Instrukce k výrobě a následní kontrola</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti na pozici min. 1 rok</li>
<li> Perfektní angličtina slovem i písmem, denní komunikace se zahraničím</li>
<li> MS Excel na výborné úrovní, kontingenční tabulky výhodou!</li>
<li> Výborné komunikační dovednosti</li>
<li> Pečlivost a svědomitost</li>
<li> Orientaci na výsledek</li>
<li> Týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Bonusy</li>
<li> Vánoční odměny</li>
<li> Občerstvení na pracovišti</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí - rodinná atmosféra</li>
<li> Služební cesty do Číny</li>
</ul>
<br/>Nástup ihned!