Volné pracovní místo  Nákupčí – skvělá příležitost v moderním strojírenském prostředí!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete práci v moderní společnosti, kde uplatníte zkušenosti s nákupem a strojírenské znalosti? Máte ji mít! Přijďte na pohovor a zjistěte více! Společnost v Prostějově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí!

Náplň práce:

  • budete vystavovat objednávky na potřebný materiál
  • s dodavateli budete řešit dodací podmínky a uzavírat s nimi smlouvy
  • s přepravci budete jednat o nejlepším a nejvýhodnějším způsobu přepravy
  • a abyste věděl, co a v jakém množství nakupovat, je potřeba komunikovat s ostatními kolegy a kontrolovat skladové zásoby materiálu

Požadujeme

  • nejlépe vzdělání v technickém oboru
  • hlavně pokročilou úroveň angličtiny - budete ji používat denně, druhý jazyk nikdy není na škodu
  • strojírenské znalosti a zkušenosti s nákupem jsou pro Vás obrovskou výhodou
  • a pokud jste komunikativní, proaktivní a samostatný/á, určitě je to také výhoda

Nabízíme

  • zaručíme Vám stabilní zázemí v moderní zahraniční společnosti
  • poskytneme Vám příjemné prostředí s přátelskou atmosférou
  • každý den využijete svoji skvělou angličtinu
  • k tomu máte zdarma i jazykové kurzy
  • další benefity jsou samozřejmostí
  • za dobrou práci nabízíme také dobrou odměnu ve formě měsíční mzdy
  • práce je v Prostějově, nabízíme smlouvu na HPP a nastoupit můžete třeba ihned!