Volné pracovní místo Nákupčí – strategický materiál

aktivní
JOHN FOX, s.r.o.
Místo pracoviště
Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho zákazníka, významnou společnost zabývající se opravami železničních kolejových vozidel, hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Nákupčí – strategický materiál

Náplň práce:

  • Zajištění vybraných druhů materiálu dle potřeb výroby
  • Optimalizace logistických procesů
  • Účast na jednáních s dodavateli, výběry dodavatelů
  • Zodpovědnost za skladové zásoby, jejich kontrola
  • Úzká kooperace s výrobou a ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického (ekonomického) směru
  • Praxe na pozici nákupčího podmínkou
  • Nutná znalost NJ, (AJ výhodou)
  • Znalost logistických procesů – plánování výroby
  • samostatná, asertivní osobnost s logickým myšlením
  • schopnost rozhodovat se
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení se zajímavými benefity
  • Mzda 20 000 – 35 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí, odborná školení
  • Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz
  • Nástup dle domluvy

Místo výkonu práce:

  • Kolín

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením Vaší praxe, vzdělání a zkušeností.

PERSONALISTÉ.CZ
Lidé pro Vás

Poznámka:
Naši konzultanti posoudí Váš životopis, a pokud budete splňovat definované požadavky, budeme Vás informovat a přímo Vás představíme zákazníkovi.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.