Volné pracovní místo  Nákupčí - automobilový průmysl

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte technické vzdělání a velmi dobré technické myšlení? Máte praxi ve výrobní společnosti v oblasti nákupu? Mluvíte německy a anglicky?<br/>
<br/>Pak neváhejte, máme pro vás jedinečnou příležitost ve významné mezinárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu. <br/>
<br/>Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici - Nákupčí.<br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> vyhledávání potenciálních dodavatelů v návaznosti na stávající a nové projekty </li>
<li> komunikace a spolupráce s dodavateli ohledně nových poptávkových řízení </li>
<li> vyhodnocování a rozvoj dodavatelských vztahů </li>
<li> zajištění konkurenceschopnosti cen na stávajících a nových projektech </li>
<li> spolupráce s kolegy z ostatních odborných oblastí jako technický vývoj či kvalita</li>
</ul>
<br/>MÍSTO VÝKONU PRÁCE - STŘEDOČESKÝ KRAJ

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru</li>
<li> zkušenosti z oblasti nákupu ve výrobní společnosti </li>
<li> velmi dobrá znalost němčiny a angličtiny </li>
<li> schopnost pracovat a jednat pod tlakem</li>
<li> vyjednávací schopnosti </li>
<li> ochota cestovat a pracovat v zahraničí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti </li>
<li> podporu profesního a osobního růstu </li>
<li> práci s nejmodernějšími technologiemi v oblasti automotive </li>
<li> prostor pro mezinárodní kariéru</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".