Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - CHOMUTOV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

Přemýšlíte o změně zaměstnání a máte rádi výzvy? Je práce s auty Vaším koníčkem? Přidejte se k nám!
Hledáme sebevědomou osobnost se zkušenostmi z automobilové oblasti, zákaznického servisu či obchodu.

AAA Auto hledá lidi, které baví auta!

Náplň práce:

  • výkup vozů od zákazníků
  • posuzování technického stavu vozidla a kalkulace možných oprav
  • uzavírání obchodů se zákazníky
  • řešení možných reklamací

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici, v zákaznickém servise či obchodu – výhodou
  • znalost automobilového trhu (značky, modely, ceny,..)
  • komunikativní a proaktivní osobnost
  • flexibilitu a ochotu cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B
Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy technických oborů

Nabízíme

  • komplexní zaškolení na danou pozici
  • nadstandardní výdělky
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou apod.
  • rychlý kariérní postup
  • příplatek za jazykovou dovednost (ruský, anglický, maďarský jazyk)
  • práci na HPP dobu neurčitou
  • možnost nástupu IHNED

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".