Volné pracovní místo  Nákupčí - celní deklarant

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personálně poradenská spol.

Chcete spojit rozvoj své kariéry s prosperující světoznámou společností?

Největší investor v dějinách ČR zabývající se průmyslovou výrobou hledá vhodné kandidáty na pozici:

Celni deklarant - specialista nákupu

Náplň práce

  • řešení celní problematiky
  • komunikace s celním úřadem
  • vyřizování a správa tranzitních dokladů
  • příprava celních dokumentů
  • příprava podkladů a dokumentů potřebných pro celní odbavování
  • evidence a správa příslušných dokladů
  • kontrola zboží

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ
  • angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • znalost celní problematiky
  • znalost mezinárodního obchodu (INCOTERMS)
  • schopnost používat MS Office Software (Word, Power Point, Excel), Internet, Outlook
  • ŘP sk. “B“
  • znalost SAP výhodou
  • zkušenost s mezinárodní dopravou
  • praxe v oboru 2-4 roky

Nabízíme

  • velkou příležitost být prvními zaměstnanci ve výrobě největšího investora v ČR
  • reálnou možnost karierního růstu
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • příjemné a dynamické pracovní prostředí
  • vzdělávání, odborný a kariérní růst
  • nadstandardní ohodnocení
  • zajímavý sociální program
  • firemní společenské a sportovní akce

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti The Source Network dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Source Network za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.