Volné pracovní místo  Nákupčí do servisu

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personálně poradenská spol.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • koordinace aktivit týkajících se nákupu zboží a služeb
  • komunikace s dodavateli a provádění poptávkových řízení
  • průběžné sledování, monitoring a kontrola realizace uzavřených zakázech
  • zajištění podkladů pro likvidaci a pro vystavování faktur
  • spolulpráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělální technického nebo ekonomického zaměření
  • praxe min. 2 roky v oblasti nákupu
  • znalosti a zkušenosti z oblasti nákupu ve výrobní společnosti - zákázková výroba
  • samostatnost a zodpovědnost nutná
  • dobrá znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní silné společnosti
  • zajímavou a dlouhodobou spolupráci
  • příspěvěk na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".