Volné pracovní místo  Nákupčí - hudba

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Nákupčí - hudba se sídlem na Praze 5.

Náplň práce:
  • vyjednávání optimálních nákupních podmínek
  • monitorování trhu
  • sledování objednávek a skladových zásob
  • hodnocení dodavatelů, příprava speciálních akcí s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost problematiky hudební produkce (min. 1 rok)
  • orientace v oboru (novinky, akce, nové tituly apod.)
  • zkušenost se samostatným jednáním s dodavateli
  • manažerské a organizační schopnosti
  • samostatnost, iniciativa, pečlivost, flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní a zavedené společnosti
  • zajímavou a nestereotypní práci
  • přátelský kolektiv rodinného charakteru
  • zaměstnanecké výhody

Plat: cca 30 - 40 000,- (dle zkušeností)
Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 5

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".