Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ - Mezinárodní kuchyně a delikatesy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici:
NÁKUPČÍ
Mezinárodní kuchyně a delikatesy

Hlavní zodpovědností nové/ho kolegy/ně je vytvoření koncepce nákupu a prodeje svěřeného oddělení – analýza stávajícího sortimentu, zalistování novinek a gastronomických specialit a vytvoření moderního nákupního prostředí v našich obchodních domech.

Pracovní náplň:
  • řízení a realizace dodavatelsko-odběratelských vztahů (lokální & zahraniční)
  • sledování tržních trendů a konkurence v daném sortimentu
  • analýzy prodejů, vyhledávání nových nákupních příležitostí
  • příprava doprovodných marketingových akcí
  • tvorba koncepce pro daný sortiment
  • zodpovědnost za cenotvorbu daného sortimentu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe se zaměření na ekonomiku, obchod)
  • zkušenosti s vyjednáváním podmínkou (minimálně 1 rok)
  • předchozí obchodní zkušenosti s daným sortimentem výhodou
  • znalost práce s PC (především Excel)
  • dobrá znalost anglického jazyka (výhodou znalost dalšího cizího jazyka)
  • velmi dobré organizační a komunikační znalosti
  • silná motivace a orientace na výsledky
  • týmový hráč

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost pracovního růstu a vzdělávání
  • plán osobního rozvoje pro zaměstnance

Lokalita: Praha 10
Nástup: možný ihned