Zařazeno v oborech:
Administrativa, Obchod, nákup, prodej, Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Louny
Může se Vám hodit:
Nákupčí Louny

Volné pracovní místo Nákupčí okres Kladno

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Společnost zabývající se elektro-technicko průmyslovou výrobou hledá zkušeného nákupčího se znalostí francouzského jazyka.

Náplň práce:

  • budete zajišťovat plynulost zásobování výrobním materiálem
  • měly byste mít obchodního ducha abyste dokázali vyjednávat smluvní podmínky
  • nedílnou součástí všeho bude vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů
  • komunikace s lead buyery za danou komoditu
  • na denní bázi Vás čeká komunikace ve francouzském jazyce

Požadavky:

  • rádi bychom abyste měli ukončené min. středoškolské vzdělání
  • je zapotřebí abyste disponovaly praxí v oboru nákupu
  • bez počítačových znalostí jako MS Office informačního systému (např. SAP) byste tuto práci vykonávat nemohly
  • nezbytnou a nedílnou součástí Vašich vědomostí musí být velmi dobrá znalost francouzského jazyka slovem i písmem pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpracovaném roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny při pracovních a životních jubileích
  • možnost jazykového vzdělávání a jiné další zajímavé benefity

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zasílejte své strukturované životopisy na emailovou adresu.