Volné pracovní místo  Nákupčí pro strojírenství - Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • zajištění oblasti dodávek materiálu surovin strojů a zboží
  • analýzy vyhodnocování prodejů a realizace změn
  • operativní činnost (objednávky kontrola faktur kmenová data apod.)
  • dojednání podmínek nákupu materiálu služeb
  • vedení výběrových řízení a jejich vyhodnocení

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve strojírenské / výrobní společnosti v oblasti zásobování
  • min. 2 roky praxe na pozici nákupčího zásobovače
  • komunikativní znalost AJ (event. NJ)
  • další světový jazyk výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office Word Excel)
  • komunikativní osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní uplatnění u české společnosti
  • uplatnění na HPP
  • motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie/bonusy + provizní složka)
  • zvýhodněné stravování v závodní jídelně
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště: Praha východ (cca 15 minut ze stanice Budějovická)
  • nástup dle domluvy

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis v českém a anglickém (německém) jazyce pomocí odpovědního formuláře.