Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej, Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Nákupčí Zlín

Volné pracovní místo NÁKUPČÍ - ref. č. M 170

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Zlínský kraj
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem komponentů a materiálů v oblasti elektroniky a stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí

Náplň práce:

  • jednání se zahraničními dodavateli (východní Asie)
  • zajištění nejlepších nákupních cen
  • samostatné řešení jednotlivých projektů
  • zajištění nových obchodních příležitostí na nových i stávajících trzích
  • řízení a optimalizace skladových zásob
  • definování nákupní strategie u jednotlivých produktů

Nástup: ihned, příp. dohodou
Lokalita: Zlín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • minimálně roční zkušenost z oblasti nákupu (objednávky, poptávky, rámcové smlouvy, jednání s dodavateli)
  • výborná znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
  • obchodní dovednosti – chuť vyjednávat a nalézat efektivní řešení
  • odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování
  • zkušenost s východními trhy vítána

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.