Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej, Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Nymburk
Může se Vám hodit:
Nákupčí Nymburk

Volné pracovní místo NÁKUPČÍ S AJ/NJ

aktivní
JOHN FOX, s.r.o.
Místo pracoviště
Nymburk
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
30 000 Kč

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Nymbursku. Hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Nákupčí se znalostí AJ/NJ

Náplň práce

  • vyhledávání nových a udržování stávajících dodavatelů přímého materiálu
  • provádění výběrového řízení (poptávkové řízení, vyjednávání o ceně, vyhodnocování výběrových řízení) a hodnocení dodavatelů, jejich rozvoj
  • sjednávání obchodních podmínek s dodavateli a uzavírání smluv
  • řešení úspor

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, SAP výhodou
  • komunikativní schopnosti, flexibilitu a obchodní dovednosti
  • schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici a další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás inzerovaná pozice zaujala, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis. Se zpětnou vazbou Vás budeme kontaktovat.

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

PERSONALISTÉ.CZ
Lidé pro Vás