Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej, Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Nákupčí
Lokalita:
Děčín
Může se Vám hodit:
Nákupčí Děčín

Volné pracovní místo NÁKUPČÍ s technickým podvědomím

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Děčín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

EXPANDUJÍCÍ FIRMA VÁŽÍCÍ SI SVÝCH ZAMSTNANCŮ HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU POSILU NA POZICI: OBRÁBČ CNC

Popis pozice:

Zajišťuje výběrová řízení na nákup subdodávek

Pracuje na základě čtení technické dokumentace

Zajišťuje a kontroluje externí kooperace

Kalkuluje náklady pro účely cenové nabídky dle dodané dokumentace

Vytváří a realizuje objednávky v IS

Hodnotí plánuje a kontroluje náklady spojené s nákupem kooperací

Sjednává nákupní podmínky s dodavateli s důrazem na snižování cen a dodacích termínů

Provádí pravidelné hodnocení obratu dodavatelů vyhledává alternativní dodavatele

Zajišťuje pravidelnou aktualizaci přislíbených termínů dodání

Kontroluje dodržování smluvních podmínek při dodávkách dohledává a urguje dodávky u přepravců

Vyřizuje reklamační řízení s dodavateli

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání technický směr výhodou

Praxe v oblasti nákupu min. 2 roky

Orientace v technické dokumentaci

Aj komunikativně

PC uživatelsky

Práce s Excel na velmi dobré úrovni

ŘP B

Komunikační a vyjednávací schopnosti

Systémovost důslednost samostatnost

Nabízíme:

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci

přímý kontakt s technologickými novinkami

moderní pracovní prostředí

vzdělávání v oboru

zajímavé finanční ohodnocení

profesní růst

dotovaná závodní stravování

benefity

mimofiremní akce

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.