Volné pracovní místo  Nákupčí (senior) ve výrobní společnosti

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost z oblasti elektroniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici:
NÁKUPČÍ ve výrobní společnosti

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za plynulé zásobování výrobním materiálem svěřené skupiny (komodita)
  • Vyjednávání smluvních podmínek
  • Vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů
  • Komunikace s lead buyery za danou komoditu
  • Denní komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru nákupu v průmyslové výrobě - zkušenost s nákupem elektronických komponentů, kovů a plastů výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office, informačního systému (např. SAP)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • Vyjednávací schopnosti (denní kontakt se zahraničními partnery)
  • Flexibilita, rozhodnost, zodpovědnost
  • Komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpravovaném roce)
  • 5 dnů dovolené navíc (po 1. odpracovaném roce)
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost jazykového vzdělávání a další

Jiná sdělení

Místo pracoviště: Kladno
Nástup: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 22550/NS.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.