Volné pracovní místo NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE s AJ nebo NJ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Karlovarský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Máte alespoň krátkou praxi v oddělení nákupu?
Hledáte perspektivní zaměstnání na pozici Nákupčího v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v Karlovarském kraji?
Máte technické povědomí a pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka?

Potom je tato nabídka právě pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost v Karlovarském kraji hledá nového kolegu na pozici:

NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE s AJ nebo NJ* objednávání a zajištění materiálu pro výrobu

  • sledování termínů dodávek materiálu
  • každodenní komunikace s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)
  • odpovědnost za zajištění plynulého chodu výroby
  • vzájemná spolupráce mezi odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti na pozici nákupčího ve výrobní společnosti výhodou
  • nutná velmi dobrá znalost AJ nebo NJ – každodenní komunikace
  • znalost práce v MS Excel
  • dobré technické povědomí
  • spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • finanční benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • závodní stravování

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „Odpověď na inzerát“.

Podobné nabídky práce

Referent nákupu s NJ
Ref. č.: 8-13-215905. Pracujte pro zahraniční společnost a využijte své znalosti z oblasti nákupu!<br/> <br/>Vaším úkolem bude:<br/> <ul> <li> denní kontakt s dodavateli</li> <li> zpracování objednávek v systému</li> <li> spoluprá ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrov Plný úvazek
aktivní
Nákupčí
Náplň práce: Zajišťování dodávek materiálu, zboží a služeb, zpracování cenových nabídek dle požadavků, dohled nad dodržováním smluvních podmínek a dodacích lhůt, zajištění objednávek a kontrola věcné správnosti dodávek, komunikace ...
apt Products s.r.o. Průmyslový park 33/22, Cheb Plný úvazek