Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ, výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 7-30-229994. Máte zkušenost z nákupu, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Umíte německy? Pak se ozvěte!<br/>Přední výrobní společnost hledá právě vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>Zodpovědnost za tok materiálu podle požadavků výroby<br/>Objednávání materiálu u tuzemských a zahraničních dodavatelů<br/>Správa kmenových dat<br/>Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci výrobního závodu<br/>Komunikace s kolegy v rámci společnosti v Čechách a Rakousku<br/>Zlepšování stávajících procesů, účast na kontrolách skladových zásob, apod.

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání<br/>Aktivní znalost německého jazyka<br/>Zkušenost z obdobné pozice ve výrobní společnosti velikou výhodou<br/>Zkušenost s nákupními / logistickými procesy výhodou<br/>Samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost<br/>Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o oblast nákupu a logistiky

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení<br/>Smlouvu na dobu neurčitou<br/>Jazykové vzdělávání<br/>5 týdnů dovolené<br/>Příspěvek na dojíždění<br/>Příspěvek na bydlení a mnohé další