Volné pracovní místo  Nákupčí - zásobovací referent - purchasing officer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Česká dynamická a neustále se rozvíjející výrobní společnost s více než 110 zaměstnanci která působí na českém i zahraničním trhu přijme do svých řad schopné a kvalifikované pracovníky na pozici nákupčí.

Popis pozice

  • zajištění oblasti dodávek materiálu surovin strojů a zboží
  • vedení poptávkového řízení
  • jednání a výběr dodavatelů uzavírání kontraktů
  • správa objednávek a kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách
  • analyse dodávek z hlediska efektivnosti a dle toho stanovuje případná opatření

Požadujeme

  • anglický jazyk na výborné úrovni
  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti na pozici nákupčího samostatnost pohotovost systémové myšlení
  • týmového ducha
  • znalost dalšího světového jazyka výhodou

Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní a stále rostoucí společnosti
  • práce na plný úvazek
  • firemní benefity - ubytování zvláštní prémie

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".