Volné pracovní místo  Nákupčí

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro klienta, významnou společnost i s mezinárodní působností hledáme vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>příprava podkladů pro výběrová řízení</li>
<li>koordinace reklamačních řízení</li>
<li>zpracovávání nabídek, porovnávání, vyhodnocování</li>
<li>vedení obchodních jednání s dodavateli</li>
<li>vedení výběrových řízení na dodavatele</li>
<li>podílení se na nastavování veškerých nákupčích procesů v rámci společnosti</li>
<li>analýza trhu, konkurence</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>vysokoškolské vzdělání</li>
<li>komunikativní úroveň angličtiny</li>
<li>praxe v oblasti nákupu minimálně 2 roky</li>
<li>proaktivní přístup, flexibilita</li>
<li>organizační schopnosti</li>
<li>řidičský průkaz skupiny B</li>
<li>znalost MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>práce v renomované zajímavé společnosti</li>
<li>práce v aktivním týmu</li>
<li>možnost seberealizace, odborný a profesní růst</li>
<li> nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".