Volné pracovní místo Nákupčí/plánovač, zn.: MTI 271/10 (region Kutná Hora/Kolín)

aktivní
MITA THOR INTERNATIONAL, s.r.o.

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Místo pracoviště
Kutná Hora/Kolín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost vyrábějící obaly, hledáme vhodné a motivované kandidáty na pozici:

Nákupčí/plánovač, zn.: MTI 271/10
(region Kutná Hora/Kolín)

Náplň práce:

  • příjem objednávek od zákazníka
  • objednávky materiálu u dodavatelů
  • zodpovědnost za dostatek zásob hotových výrobků a surovin
  • ostatní agenda spojená s výše uvedeným

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • obchodní a organizační schopnosti
  • časová flexibilita, cílevědomost, komunikativnost
  • samostatná a dynamická osobnost
  • středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • znalost práce s PC – MS Office (zejména Excel) a databázové programy

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástup dohodou
  • pracovní poměr na dobu určitou

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na níže uvedené kontakty.

Kandidáty, kteří náležitě splňují podmínky a požadavky zadané naším klientem, budeme do týdne kontaktovat ke sjednání osobní schůzky. Ostatním děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti MITA THOR INTERNATIONAL spol. s r.o. sídlem Tř. Kpt. Jaroše 37, Brno za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.