Volné pracovní místo  NÁSTROJAŘ/ MECHANIK - zajímavé platové ohodnocení

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty/- ky na pozici:

NÁSTROJAŘ/ MECHANIK

Místo výkonu práce je Brno-Modřice.

Náplň práce:
  • výroba přípravků do výroby
  • obsluha soustruhu, frézky, brusky
  • spolupráce na zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

  • min. 1 rok praxe na soustruhu, frézce, brusce
  • dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s formami na plasty výhodou
  • schopnost navrhovat a tvořit jednoduché přípravky
  • samostatnost

Nabízíme

  • uplatnění ve významné strojírenské společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení (až 20.000 Kč)
  • nadstandartní balíček zaměstnaneckých výhod
  • práci v jednosměnném provozu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".