Volné pracovní místo  Nástrojař Soft-zone (M / Ž) - 13. plat, navyšování mzdy, kariérní růst a další benefity!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Chopte se jedinečné příležitosti a staňte se součástí mezinárodní společnosti specializující se na výrobu kovových komponentů pro automobily! Právě nyní otevíráme pozici pro šikovného Nástrojáře pro tzv. Soft zone. Pokud máte odvahu pracovat v automobilovém průmyslu a rádi byste využili svou kreativitu a manuální zručnost, pak hledáme právě vás!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Atraktivní mzdu
  • Pravidelné roční navyšování mzdy !
  • 13. plat
  • Kariérní růst a rozvoj
  • 25 dnů dovolené
  • Zcela dotované stravování
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Stabilní a silná moderní společnost
  • Přátelské prostředí
  • Spousta firemních akcí a programů

JAKÁ BY BYLA VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní správa a dohled nad nástroji (kontroly, čištění, montáž, opravy, zkoušky)
  • Ruční opracování materiálů
  • Školení kolegů
  • Analýzy závad a zavedení opatření (včetně preventivních)

CO OD VÁD POŽADUJEME:

  • Platná vyhláška 50 min. §6 (možnost dodělat během zaměstnání)
  • SŠ s maturitou - vhodné i pro absolventy
  • Směnný provoz (dle dohody se společností)

Přijměte tuhle jedinečnou výzvu a zašlete nám Váš životopis!

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Nástrojař Soft-zone (M / Ž) - 13. plat, navyšování mzdy, kariérní růst a další benefity!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nástrojař Soft-zone (M / Ž) - 13. plat, navyšování mzdy, kariérní růst a další benefity!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.