Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl, Strojírenství
Pozice:
Nástrojář
Lokalita:
Brno-město
Může se Vám hodit:
Nástrojář Brno-město

Volné pracovní místo Nástrojář - technik nástrojů

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost specializující se na výrobu komponentů do automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici NÁSTROJÁŘ – TECHNIK NÁSTROJŮ.

Náplň práce:
  • Provádění obráběčských prací (vrtačka, bruska, fréza, soustruh)
  • Práce ve výrobě na základě výkresové dokumentace
  • Opravování nástrojů, samostatné řešení oprav a úprav
  • Zodpovědnost za kvalitu prováděných oprav a prací
  • Připravování potřebných nástrojů a ověřování jejich funkčnosti
  • Navrhování způsobů oprav forem
  • Zlepšování procesů a inovace okorektivního opatření
  • Udržování pořádku ve skladu nástrojů
  • Zajištění hospodárnosti a efektivnosti využívání nástrojů
  • Dokončování operací při výrobě nových nástrojů a forem včetně lícování dosedů
  • Komunikace a spolupráce s dalšími úseky

Nástup možný IHNED!

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru (nástrojář, zámečník, obráběč kovů)
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Praxe v nástrojářské práci a v obrábění kovů (soustružení, frézování, broušení,
leštění)
  • Nutná znalost výkresové a technické dokumentace
  • Zkušenosti s prováděním měření dle ČSN
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost programů AutoCad a Inventor – výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou (pro komunikaci se zahraničními kolegy)
  • Ochota práce na 3-směnný provoz
  • ŘP skup. B

  • Manuální zručnost a schopnost samostatné práce
  • Smysl pro detail, pečlivost
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Motivační ohodnocení dle dosažení naplánovaných cílů
  • Možnost profesního růstu a sebezdokonalování
  • Stabilní zázemí mezinárodní firmy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostatní zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.