Volné pracovní místo  Nástrojař - zajímavá mzda

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte zajímavou práci pro společnost se zahraničním kapitálem na pozici zámečníka v nástrojárně s příjemným pracovním prostředím a zaměstnaneckými benefity a hlavně - výborným platovým ohodnocením?

Hledáme zaměstnance na pozici NÁSTROJAŘ!

Náplň práce:

  • ošetřování a údržba nástrojů
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s ostatními pracovníky v rámci společnosti

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojního zaměření - i absolvent
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • výborné platové ohodnocení
  • práci pro stabilní společnost se zahraničním kapitálem
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.